aerobics 2

Contact

Locatie sporthal:

De Stenge
Stengeplein 1
4451 CZ Heinkenszand

Download hier het aanmeldingsformulier.
 

 

 

Bestuursleden

Eric Koudenburg Eric Koudenburg
Voorzitter
voorzitter@svatlas.nl
Tamara Kroes Tamara Kroes
Secretariaat
secretariaat@svatlas.nl
Kevin Meulblok Kevin Meulblok
Penningmeester
penningmeester@svatlas.nl
Eveline van de Reijt Eveline van de Reijt
Ledenadministratie
ledenadministratie@svatlas.nl
Marian de Jong Marian de Jong
Algemeen bestuurslid
mariangaastra@gmail.com

Trainers & assistenten

Vera de Jong Vera de Jong
Hoofdleiding springgroep
verabentedj@outlook.com
06 83 15 01 16
Corne Bovee Corne Bovee
Hoofdleiding gym groep 1 t/m 8 en peutergym
corne_bovee@hotmail.com
Jose Postmus Jose Postmus
Aerobics
jpostmus@zeelandnet.nl
Linda Meulblok - Schoor Linda Meulblok - Schoor
Hoofdleiding turnen
lindaschoor@gmail.com
06 22 60 66 55
Anne de Jong Anne de Jong
assistent gym

Britt Stokx Britt Stokx
stagiaire springgroep


Activiteitencommissie

Erna de Hond Erna de Hond

w.de.hond1@kpnplanet.nl